Kombi Tamir Kursu Eğitim Pendik Kombi Kursu Başlıyor

Pendik Kombi Kursu Başlıyor

pendik kombi kursu

İstanbul’da kombi tamiri öğrenmek isteyenlerin; kombi bakımı, kombi arızaları, gaz ayarı gibi konuları detaylı bir şekilde öğrenebileceği Pendik Kombi Kursu bu hafta yapılacak.

Belgeli Kombi Kursu

Pendik Kombi Kursu sonrasında yapılacak Mesleki Yeterlilik Sınavına girerek Mesleki Yeterlilik Belgesi alabilirsiniz. Uluslararası geçerliliği olan Gaz Yakıcı Cihazlar Mesleki Yeterlilik Belgesi ile tüm marka ve model kombileri tamir edebilir, kombi sektöründe işyeri açabilirsiniz.

Kombi Kursu nerede verilir?

Pendik Kombi Kursu‘nu düzenleyen İnfo Eğitim, İstanbul içinde ve farklı birçok şehirde kombi kursu düzenlemektedir. Geçtiğimiz haftalarda İstanbul Avcılar ve İzmir Karşıyaka’da düzenlenen kombi kursu, 22 Eylül’de İstanbul Pendik’te başlıyor.

Pendik Kombi Kursu ve diğer şehirlerde yapılacak eğitimlerle ilgili detaylı bilgi için 0537 357 40 40 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Kombi Belgesi nereden alınır?

Pendik Kombi Kursu sonrasında yapılacak Mesleki Yeterlilik Sınavından başarılı olmanız durumunda Gaz Yakıcı Cihazlar Mesleki Yeterlilik Belgesine sahip olabilirsiniz.

Pendik Kombi Kursu ve Mesleki Yeterlilik hakkında detaylı bilgi almak için 0537 357 40 40 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Leave a Reply

Alakalı yazılar