Kombi Tamir Kursu Eğitim,Teknoloji Kombi tamir eğitimi başlıyor

Kombi tamir eğitimi başlıyor

Kombi tamir eğitimi alarak yüksek kazançlı meslek sahibi olabilirsiniz. Kısa sürede tüm kombi markalarının tamirini öğrenerek hemen çalışmaya ve para kazanmaya başlayabilirsiniz. Kombi tamir eğitimi sonunda öğrenciler Mesleki yeterlilik belgesi sınavına girerek, kombi tamir eğitimi için gerekli yetki belgesine sahip olmaktalar. Bu belge ile isteyen ustalar özel servis olabiliyor, isteyenler de yetkili servislerde yüksek maaşla çalışabiliyorlar

Kombi eğitimi hangi illerde yapılıyor?

Kombi eğitimi yaptığımız iller zaman zaman değişebiliyor. Kombi eğitimi yaptığımız illeri Facebook sayfamızdan yayınlamaktayız. Kombi eğitimi yapacağımız illeri önceden sosyal medya aracılığı ile duyuruyoruz ve yeterli kayıt oluştuğunda o ile giderek hem kombi tamir eğitimi yapıyoruz hemde mesleki yeterlilik sınavlarını eğitim sonunda yapıyoruz. Genellikle kombi eğitimini sık sık yaptığımız iller; Gaziantep, İstanbul, İzmir, Eskişehir, Samsun, Bursa, Tekirdağ.

Kombi tamir kursu kaç gün sürüyor?

Kombi tamir kursu 5 gün sürüyor ve bir günde mesleki yeterlilik sınavı yapıyoruz, toplam 6 gün sürüyor. 6 gün yeterli oluyor mu? diye gelen sorular var; 6 gün kombi tamirini öğrenmek için çok ideal bir süre, Kombi eğitimi sonunda eski öğrencilerimiz ile servis çıkma şansınızda oluyor. Yani, kombi tamir kursumuz 6 gün ile sınırlı değil, bu işi yaptığınız sürece kombi tamir desteği almaktasınız. Öğrencilerimizi Facebook ve Whatsapp gruplararımıza ekleyerek teknik destek vermeye süresiz olarak devam ediyoruz.

Kombi servis eğitimi uygulamalı mı ve her marka kombinin tamirini öğrenecek miyim?

Kombi eğitimini uygulamalı olarak çalışan cihazlar üzerinde yapmaktayız. Ülkemizde çok fazla kombi markası mevcut ve hepsinin çalışma prensibi aynı, bu nedenle her marka kominin eğitim atölyemizde bulunmasınında bir anlamı yok fakat eğitimini alacağınız cihazların ömcelikle konvensiyonel , yarı yoğuşmalı ve tam yoğuşmalı olması gerekir. Bizim eğitim yaptığımız cihazlarda, Konvensiyonel, Yarı yoğuşmalı, Tam yoğuşmalı, Tek eşanjörlü ve çift eşanjörlü olarak ayrılmaktadır. Önemli olan marka çeşitliliğinden daha çok kombinin çalışma mantığına göre farklı olan kombileri bulundurmaktır. Eğitim sonunda tüm markalara müdahale edecek seviyeye geleceksiniz.

Belge veriyor musun, verdiğiniz belge ile işyeri açabilir miyim?

 Eğitimin son gününde mesleki yeterlilik kurumu (MYK) sınavına katılacaksınız, sınavda başarılı olan öğrencilerimiz , Gaz yakıcı cihazlar teknik servis seviye 4 belgesi alacaklar. Daha sonra MYK belgesine sahip öğrencilerimiz kendilerine en yakın Mesleki Eğitim Merkezlerinde Ustalık sınavına girmeye hak kazanmaktadır. Ustalık sınavına giren ve başırılı olanlara ömür boyu geçerli Kombi için Ustalık Belgesi verilmektedir.

Daha önce hiç kombi tamiri yapmamış birisi 6 günde kombi tamiri öğrenebilir mi?

Eğitimlerimiz uygulamalı ve çok net , sade bir şekilde yapılıyor, eğitim içeriği hiç bilmeyen kişilere göre tasarlandı, eğitim sonunda müşteride takıldığınız konularda teknik destek vermeye devam ediyoruz. Aynı zamanda acemi öğrencilerimiz isterlerse bulundukları illerde eski öğrencilerimizle , kendi müşterilerine , alışana kadar beraber gidebilirler.

Kombi eğitimi, Kombi tamir kursu, Kombi eğitimi nereden alabilirim? Kombi belgesini kim verir? Kombi mesleki yeterlilik belgesi nereden alınır? Kombi belgesi nasıl alınır? Kombi sertifikası veren firmalar hangileri? Kombi ustası nasıl olunur? Kombi servisi nasıl olunur? Kimler kombi ustası olur? tüm sorularınız için bizi arayabilirsiniz.

Detaylı bilgi için: Facebook sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Alakalı yazılar