Kombi Tamir Kursu Eğitim,İş,Teknoloji Kombi kart test cihazı

Kombi kart test cihazı

kombi kart test cihazı

Marka ve model ayırmaksızın kombi kart test cihazı ile elektronik kart tamiri yapılabilir. Kısa süreli alacağınız elektronik eğitimi ile kombi kart test cihazı kullana bilirsiniz. Arızalanan kombi kartlarını hurdaya çıkartmak yerine tüm kombi markalarına ait elektronik kartları tamir ederek ülke ekonomisine katkıda bulunabilirsiniz.

Doğal gaz sektörünün bir çok iş arayan kişiye faydası oldu. Doğal gaz ile beraber kombi üretimi, kombi yedek parça üretimi gibi sektörler oluştu. Aynı zamanda kombi servisi hizmeti aktif oldu. Bununla beraber kombi yedek parça üretimi yanında kombi kart tamiride yapılmaya başladı. Kombi kart tamiri yapmak için kombi kart test cihazı almak ve kombi elektronik kart tamir eğitimi almak gerekiyor.

Günümüzde kombi kart test cihazı ile kombi kart tamiri yapan çok firma malesef yok. İstanbul’da bir kaç firma var fakat diğer illerimizde kombi servisi yapan kombi ustaları kombi kart tamiri konusunda mağdur oluyor.

Kombi eğitimi ve kombi kursu almış herkese kombi kart test cihazı ile kombi elektronik kart tamiri yapmalarını öneriyoruz. Bunun için İstanbul’da önerebileceğimiz başlıca Microloji Teknik Bilimler Atölyesi’ni öneriyoruz.

Kombi kart test cihazı almak ve kombi elektronik kart kursuna katılmak için 0553 444 30 30 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Leave a Reply

Alakalı yazılar