Kombi Tamir Kursu Eğitim İzmir Kombi Tamir Kursu Devam Ediyor

İzmir Kombi Tamir Kursu Devam Ediyor

Kombi arızaları, kombi bakımı, gaz ayarı, devreye alma gibi konuların detaylı ve uygulamalı olarak öğretildiği kombi tamir kursu, bu hafta İzmir Karşıyaka’da yapılıyor.

Myk Kombi Belgesi

Kombi tamir kursu ardından yapılacak Mesleki Yeterlilik Sınavına girecek olan kursiyerler, başarılı olmaları durumunda alacakları Mesleki Yeterlilik Belgesi ile marka ve model ayırt etmeksizin kombi tamiri yapabilecek ve bu sektörde işyeri açabilecekler.

Kombi Tamir Kursu nerede verilir?

İnfo eğitim tarafından düzenlenen kombi tamir kursu, birçok farklı şehirde yapılmaktadır. Geçen hafta İstanbul’da verilen kombi tamir kursu, bu hafta İzmir Karşıyaka’da yapılıyor.

Kombi Tamir Kursu tarihleri ve şehirleri ile ilgili bilgi almak için 0537 357 40 40 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Kombi Belgesini kim verir?

Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından verilen belgeyi alabilmek için öncelikle Mesleki Yeterlilik Sınavına girmeniz gerekmektedir. Sınavda başarılı olmanız durumunda alacağınız Mesleki Yeterlilik Belgesi, uluslararası geçerliliği olan bir belgedir.

Kombi tamir kursu ve mesleki yeterlilik hakkında detaylı bilgi almak için 0537 357 40 40 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Leave a Reply

Alakalı yazılar

pendik kombi kursu

Pendik Kombi KursuPendik Kombi Kursu

İnfo Eğitim tarafından birçok şehirde düzenlenen kombi kursu, 9 Kasım’da Pendik’te yapılacak. Pendik kombi kursu ardından yapılacak sınavdan başarılı olan kursiyerler mesleki yeterlilik belgesi almaya hak kazanacaklar. Pendik Kombi Kursu