Kombi Tamir Kursu Eğitim Gaziantep Kombi Tamir Kursu

Gaziantep Kombi Tamir Kursu

gaziantep kombi tamir kursu

İnfo Eğitim tarafından düzenlenen ve kombi arızaları, kombi bakımı, gaz ayarı gibi konuların detaylı ve uygulamalı olarak öğretildiği Gaziantep Kombi Tamir Kursu, 20 Ekim’de başlıyor.

Gaziantep Kombi Tamir Eğitimi

Bir hafta sürecek olan Gaziantep Kombi Tamir Kursu, 20 Ekim’de başlayacak. Gaziantep Kombi Tamir Kursu‘nda kombi tamir servisi yapmak isteyenler için kombi arızaları, kombi bakımı, devreye alma, gaz ayarı gibi konular detaylı olarak öğretilecek. İnfo Eğitim tarafından düzenlenen mesleki eğitim kurslarına, eğitim yapılan şehrin dışında birçok farklı şehirden de katılım sağlanıyor.

Diğer şehirlerdeki eğitimler hakkında bilgi almak için 0537 357 40 40 numaralı hattan İnfo Eğitim’e ulaşabilirsiniz.

Gaziantep Kombi Tamir Belgesi

Gaziantep Kombi Tamir Kursu sonrasında yapılacak mesleki yeterlilik sınavına giren kursiyerler, başarılı olmaları durumunda alacakları uluslararası geçerli gaz yakıcı cihazlar mesleki yeterlilik belgesi ile kombi sektöründe işyeri açabilme ve her marka – model kombinin tamirini ve bakımını yapabilme yetkisine sahip olacaklar.

Gaziantep Kombi Tamir Kursu hakkında detaylı bilgi almak ve kayıt yaptırmak için 0537 357 40 40 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Leave a Reply

Alakalı yazılar