Kombi Tamir Kursu Eğitim Bursa Kombi Kursu

Bursa Kombi Kursu

bursa kombi kursu

İnfo Eğitim tarafından birçok farklı şehirde düzenlenen kombi kursu, Aralık ayında Bursa’da da yapılacak. Bursa Kombi Kursu 14 Aralık’ta başlıyor.

Bursa Kombi Belgesi

Bursa Kombi Kursu ardından yapılacak mesleki yeterlilik sınavına girip başarılı olan kursiyerler, uluslararası geçerliliği olan gaz yakıcı cihazlar mesleki yeterlilik belgesini almaya hak kazanacaklar. Gaz yakıcı cihazlar mesleki yeterlilik belgesi ile birlikte kombi sektöründe işyeri açabilir, tüm marka ve model kombileri tamir etme yetkisine sahip olabilirsiniz.

Bursa Kombi Kursu ne zaman yapılacak?

İnfo Eğitim tarafıdan düzenlenen Bursa Kombi Kursu‘nun 14 Aralıkta başlaması planlanıyor. İstanbul, İzmir, Kayseri, Gaziantep, Samsun gibi birçok şehirde düzenlenen kombi kursuna, eğitim verilen şehirlerin dışından da katılım sağlanıyor. Bursa Kombi Kursu Aralık ayında düzenlenecek.

Bursa Kombi Eğitimi

Bursa Kombi Kursu‘nda; kombi arızaları, kombi bakımı, kombi gaz ayarı, devreye alma gibi birçok konu detaylı ve uygulamalı bir şekilde anlatılacak ve öğretilecektir.

Bursa Kombi Kursu ve mesleki yeterlilik hakkında detaylı bilgi almak ve kayıt yaptırmak için 0537 357 40 40 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Leave a Reply

Alakalı yazılar